Forskning, analyse og videregående uddannelser

Find en anden afdeling

Forskning, analyse og videregående uddannelser

Emilie Normann

Chef for forskning, analyse & videregående uddannelser

emilie@ffefonden.dk

20 65 65 51

Kåre Moberg

Forskningsleder

kaare@ffefonden.dk

31 75 76 38

Casper Jørgensen

Analyseleder

casper@ffefonden.dk

31 51 62 25

Tilde Reffstrup

Projektleder & udviklingskonsulent

tilde@ffefonden.dk

23 26 96 75

Malene Dahl Nielsen

Analytiker

malene@ffefonden.dk

29 16 18 86

Susanne Kærn Christiansen

Projektkoordinator

susanne@ffefonden.dk

31 70 86 85

Anne Gramtorp

Udviklingskonsulent

anne.g@ffefonden.dk

Sidsel Dyrholm Holst

Programleder

Sidsel@ffefonden.dk

24 45 76 75

Nanna Victoria Rasmussen

Projektassistent for Mikrolegat

nanna@ffefonden.dk

Barbara Struwe-Lundgreen

Projektassistent

Barbara@ffefonden.dk

60 15 88 05

Kirstine Laursen-Keldorff

Projektassistent for Start Up Programme

kirstine@ffefonden.dk

28 43 41 64