Kommunikation

Sigurd Schou Madsen

Kommunikations- og pressechef

sigurd@ffefonden.dk

91 37 31 10

Niels Kochiya

Creative Director & IT-konsulent (Scrum Master)

niels@ffefonden.dk

Nicolaj Truelsen

Kommunikationskonsulent

nicolaj@ffefonden.dk

31 19 32 92

Julie Kjær Andersen

Kommunikations- og pressekonsulent

julie@ffefonden.dk

31 71 42 64

Trine Sylvest Christensen

Kommunikationskonsulent

trine@ffefonden.dk

31753481

Carl Johan Holmgaard

Studentermedarbejder

carl_johan@ffefonden.dk