Medarbejdere

Ryd Sortering

Direktion

Christian Vintergaard

Adm. direktør

christian@ffefonden.dk

28 75 41 91

Dorte Kousgaard

Direktionssekretær

dorte@ffefonden.dk

40 32 99 90

Presse & Kommunikation

Sigurd Schou Madsen

Kommunikations- og pressechef

sigurd@ffefonden.dk

91 37 31 10

Niels Kochiya

Creative Director & IT-konsulent (Scrum Master)

niels@ffefonden.dk

Nicolaj Truelsen

Kommunikationskonsulent

nicolaj@ffefonden.dk

31 19 32 92

Trine Sylvest Christensen

Kommunikationskonsulent

trine@ffefonden.dk

31753481

Carl Johan Holmgaard

Studentermedarbejder

carl_johan@ffefonden.dk

Økonomi & Administration

Steen Sørensen

Økonomichef

steen@ffefonden.dk

24 60 15 69

Anne Poulsen

Bogholder

anne@ffefonden.dk

Mette Kjørup

Projektadministrator

mettek@ffefonden.dk

Uddannelse & udvikling

Anders Rasmussen

Uddannelses- og udviklingschef

anders@ffefonden.dk

29 25 06 75

Lars Frisdahl

Uddannelseskonsulent

lars@ffefonden.dk

31 76 28 51

Peter Rasmussen

Uddannelseskonsulent

peter@ffefonden.dk

29 16 05 11

Beate Laubel Boysen

Projektleder, erhvervsuddannelser

beate@ffefonden.dk

40 33 00 14

Forskning & analyse

Pernille Berg

Forsknings- og programchef

p.berg@ffefonden.dk

Kåre Moberg

Forskningsleder

kaare@ffefonden.dk

31 40 28 69

Tommy Laugesen

Tommy Laugesen

Analytiker

tommy@ffefonden.dk

Nanna-Katrine Gram Lange

Nanna-Katrine Lange

Ph.d.-studerende og projektleder - Diversitet i Entreprenørskab

Nanna-Katrine@ffefonden.dk

Lasse Kyster

Lasse Kyster

Analytiker

lasse@ffefonden.dk

Sewar Sidou

Sewar Sidou

Studentermedhjælper

sewar@ffefonden.dk

Josephine Gamdrup

Josephine Gamdrup

Studentermedhjælper

josephine@ffefonden.dk

Mikrolegat

Pernille Berg

Forsknings- og programchef

p.berg@ffefonden.dk

Tilde Reffstrup

Mikrolegat

Chefkonsulent - strategisk udvikling og iværksætteri

tilde@ffefonden.dk

23 26 96 75

Nanna Victoria Rasmussen

Kickstart Mikrolegat

Projektleder

nanna@ffefonden.dk

23305957

Programmer

Henrik Thøgersen Thise

Programleder for Next Level & Projekt Edison

henrik@ffefonden.dk

31 23 09 96

Camilla Ryge Leth

Programleder for Kickstart Programme

camilla@ffefonden.dk

23 39 96 75

Mette Meulengracht Jensen

Programleder for Company Programme og Global Goals Programme

mettem@ffefonden.dk

31 27 32 12

Pernille B. Rasmussen

Programleder for Company Programme og Global Goals Programme

pernille@ffefonden.dk

21 34 31 13

Sidsel Dyrholm Holst

Programleder

Sidsel@ffefonden.dk

24 45 76 75